Kursy informatyczne

Obecnie branża IT jest jedną z najbardziej rozwijających się gałęzi biznesu w Polsce i na świecie. Specjaliści ciągle doskonalą swoje umiejętności związane z komputerami, programowaniem i informatyką. Muszą oni stale być na bieżąco z najnowszymi technologiami i coraz to nowszymi wersjami oprogramowania. Dlatego też niektóre firmy wychodzą naprzeciw potrzebom tych użytkowników i organizują kursy i szkolenia z branży IT przeznaczone zarówno dla pracowników fizycznych jak i osób prowadzących firmę czy instytucję.

Jedną z takich przodujących firm jest Centrum Komputerowe ZETO (CK ZETO).  Uważana jest ona za najstarszy ośrodek szkoleniowy IT w Polsce. Posiadają oni wszystkie atrybuty skutecznego ośrodka szkoleniowego – rozpoczynając od wykwalifikowanej kadry szkoleniowej, a kończąc na nowoczesnym zapleczu szkoleniowym i bezkonkurencyjną organizacją.

portfolio-ckzetoSzkolenia mogą być zarówno stacjonarne jak i zdalne. My przedstawimy wam kursy, które przeprowadza się stacjonarnie. Należą do nich kursy IT autoryzowane i autorskie.

Zapewne interesuje was czym są kursy autoryzowane? A więc tego typu kursy informatyczne zostały opracowane przez poszczególnych producentów oprogramowania. Udzielają oni specjalnej autoryzacji na przeprowadzenie tego typu szkolenia. Kursy informatyczne autoryzowane kierowane są do administratorów systemów informatycznych, programistów oraz inżynierów systemowych. Szkolenia są przeprowadzane bardzo dokładnie i przewodniczą im wysoko wykwalifikowani trenerzy, którzy posiadają masę certyfikatów oraz odpowiednie doświadczenie praktyczne.

aa_i7_big

Ukończenie tego typu kursów IT oraz zdanie odpowiednich egzaminów prowadzi do uzyskania certyfikatów świadczących o nabytej wiedzy informatycznej w poszczególnych jej obszarach. Przykładem może być: Microsoft Certified IT Professional (MCITP: Windows Server 2008 Administrator, Windows Server 2008 Enterprise Administrator, Database Administrator).

Kursy informatyczne to bardzo przydatne rozwiązania, dzięki którym możemy podnieść swoje kwalifikacje. Rozwój technologii oraz branży informatycznej przymusza specjalistów IT do korzystania z szkoleń informatycznych. Jest to jednak niezmiernie korzystne zarówno dla kursanta jak i firmy, w której pracuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>