Szkolenia Microsoft i kurs z Excela

Dziś chcielibyśmy przedstawić wam szkolenia Microsoft. Są to mniejsze i większe kursy informatyczne, które przygotowują uczestników do pracy w różnych środowiskach oprogramowania. W większości przypadków ukończenia takiego szkolenia kończy się otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę i umiejętności. Przyjrzyjmy się zatem szkoleniom, które obecnie są najpopularniejsze wśród szkoleń IT. Większą uwagę poświęcimy również kursowi Excela, który ostatnio zyskuje ogromną popularność nie tylko wśród początkujących użytkowników komputera.

partner_microsoft

Na początek przyjrzyjmy się dokładniej kursom z Excela. We wcześniejszych naszych artykułach pisaliśmy już o podstawowym kursie Excela, dlatego też pokrótce tylko przypomnimy najważniejsze rzeczy. A więc podstawowy kurs Excela przewidziany jest głównie dla początkujących użytkowników, którzy do tej pory nie mieli z tym arkuszem do czynienia. Podstawowy kurs przewiduje głównie poznanie środowiska pracy oraz podstawowych funkcji programu. Inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi już o stopień średni-zaawansowany. Przystępuje się do niego jeśli wcześniej ukończyło się kurs podstawowy lub jeśli posiadamy podstawową wiedzę o programie. W innym przypadku przystąpienie do takiego szkolenia jest bezcelowe, gdyż poziom średni-zaawansowany wprowadza już bardziej zaawansowane funkcje Excela oraz przedstawia bardziej złożone wykorzystanie tego arkusza.

Continue reading

Jakie kursy IT wybrać?

Postanowiliście skorzystać z wybranego kursu IT, jednak do końca nie jesteście pewni czy warto w ogóle za taki kurs się zabierać? To zależy. Ważne co wnosi ze sobą dany kurs, czy jego program nam odpowiada lub czy grafik spotkań przewidzianych w ramach ćwiczeń i wykładów nie przeszkadza nam w pracy bądź innych ważnych zajęciach. Jednakże to nie wszystko na co należy zwracać uwagę podczas wybierania kursów. Kursy IT to bardzo specyficzna kategoria i należy się w niej poruszać z pewnym dystansem.

020753333Pierwsza istotna rzecz to przedmiot szkolenia. Dobierać należy kursy IT, które nas interesują i które naprawdę warto ukończyć, nawet jeśli kosztują trochę więcej niż inne. Następna sprawa to kadra szkoleniowa. Nieraz zdarza się, że kursy są przeprowadzane przez osoby, które w tym temacie wiedzą mniej niż my. Należy zwracać uwagę na to, czy szkoleniowcy są utytułowani oraz czy trenerzy IT są wymienieni w ofercie kursu. Szukając ciekawych kursów IT warto przeglądać sprawdzone strony, na których widać jakikolwiek ruch. Niekiedy bowiem można natknąć się na oszustów, którzy po otrzymaniu pieniędzy za kurs znikają bez jakiejkolwiek informacji. Liczy się także firma lub organizator tego typu szkoleń.

Continue reading

Kursy informatyczne

Obecnie branża IT jest jedną z najbardziej rozwijających się gałęzi biznesu w Polsce i na świecie. Specjaliści ciągle doskonalą swoje umiejętności związane z komputerami, programowaniem i informatyką. Muszą oni stale być na bieżąco z najnowszymi technologiami i coraz to nowszymi wersjami oprogramowania. Dlatego też niektóre firmy wychodzą naprzeciw potrzebom tych użytkowników i organizują kursy i szkolenia z branży IT przeznaczone zarówno dla pracowników fizycznych jak i osób prowadzących firmę czy instytucję.

Jedną z takich przodujących firm jest Centrum Komputerowe ZETO (CK ZETO).  Uważana jest ona za najstarszy ośrodek szkoleniowy IT w Polsce. Posiadają oni wszystkie atrybuty skutecznego ośrodka szkoleniowego – rozpoczynając od wykwalifikowanej kadry szkoleniowej, a kończąc na nowoczesnym zapleczu szkoleniowym i bezkonkurencyjną organizacją.

portfolio-ckzetoSzkolenia mogą być zarówno stacjonarne jak i zdalne. My przedstawimy wam kursy, które przeprowadza się stacjonarnie. Należą do nich kursy IT autoryzowane i autorskie.

Continue reading

Podstawowy kurs z Excela

Dziś chcielibyśmy zachęcić was do skorzystania z podstawowego kursu z Excela. Może na samym początku powiemy co nie co o samym programie jakim jest Excel. Tak więc  Excel, a dokładnie Microsoft Office Excel to arkusz kalkulacyjny stworzony przez Microsoft dla systemów operacyjnych takich jak Windows i MacOS. Jego pierwsza wersja pojawiła się na rynku w 1987 roku. W wersji 5, która powstała w 1993 roku wbudowano język Visual Basic. W wersji polskiej dostępny od wydania 4.0.

excel

Gdy wiemy już czym jest sam program to zastanówmy się dla kogo jest przeznaczony i kto z niego najczęściej korzysta. Tym samym zobrazujemy listę cech osób, które powinny przystąpić do tego typu szkolenia.

Po pierwsze podstawowy  kurs z Excela jest dla osób, które nie znają lub znają powierzchownie program Microsoft Excel. Kurs ma na celu nauczyć was korzystania z podstawowych narzędzi programu., dlatego kurs jest również dla osób, które chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji Excela.  W Microsoft Excel można tworzyć wykresy, podsumowania i raporty, dlatego z kursu powinni skorzystać użytkownicy, którzy chcą posiąść również te umiejętności.

Continue reading

Kursy językowe

Kursy językowe

mSchool to sieć szkół która oferuje profesjonalne kursy językowe z dojazdem do Słuchacza. Nasi lektorzy przeprowadzają rocznie tysiące indywidualnych zajęć dzięki którym nasi klienci poprawiają osiągane przez nich wyniki w nauce. Wykfalifikowana kadra, przyjazne i sprawdzone metody nauczania oraz prowadzenie zajęć takich jak np. język angielski w domu ucznia owocują szybszym a przede wszystkim trwalszym przyswajaniem wiedzy. Continue reading

Nasza kadra!

Nasza kadra!

Nasi nauczyciele oraz lektorzy gwarantują najwyższy poziom wiedzy oraz doświadczenia, przechodząc trudne etapy rekrutacji jak również wewnętrzne egzaminy, mające na celu weryfikację nie tylko wiedzy ale również poziomu empatii, cierpliwości w przekazywaniu wiedzy oraz pasji która jest bardzo potrzebna w tym zawodzie. Każdy z nich posiada kierunkowe wykształcenie wyższe, ukończone kursy pedagogiczne oraz udokumentowane doświadczenie w nauczaniu.

Nasze szkoły zapewniają swoim pracownikom wygodne oraz profesjonalne warunki pracy, każdy z nich ma dostęp do odpowiednich pomocy dydaktycznych oraz konsultacji metodycznych.

Zajęcia które prowadzimy dzielą się na :

  • korepetycje (np. korepetycje z matematyki czy języka polskiego)
  • kursy językowe (np. język angielski w domu ucznia)

Więcej informacji odnośnie zakresu naszych usług znajdą Państwo w zakładkach korepetycje oraz kursy językowe – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta.

Korepetycje

Legalne korepetycje!

 

Mobile Teachers to rynkowy lider legalnych korepetycji z dojazdem do Ucznia. Jesteśmy częścią ogólnopolskiego Centrum mobilnej Edukacji, oferujemy profesjonalną pomoc dydaktyczną z przedmiotów zarówno szkolnych jak i akademickich, a nasi uczniowie którym są udzielane korepetycje pochodzą z miast takich jak Lublin , Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Konin, Olsztyn, Ostróda, Rzeszów, Sopot czy też Toruń. Continue reading

Szkolenia, kursy i edukacja